LOJİSTİK HİZMETLERİMİZ

İnternational lojistik sizlere dilediğiniz ulaşım yolları ile hizmet vermektedir. Hizmetlerimiz arasında kara yolu, hava yolu ve deniz yolu lojistik desteği  sağlamaktayız.

Yükünüzün  türüne ve ulaşım adresine göre sizlere en doğru lojistik çözümler sağlayıp yanınızdayız.

4.PNG
2.PNG

HAVAYOLU TAŞIMACILIĞI

Tam zamanında gerçekleşen sevkiyatın müşterilerimizin iş verimliliği ve prestiji açısından önemini biliyor, hava yolu taşımacılığında uzman kadromuz ve geniş acente ağımızla tüm yüklerinizi dünyanın her yerine hava yolu ile kolaylıkla taşıyoruz.

KARAYOLU TAŞIMACILIĞI

Karayolu taşımıcalığı, en yaygın kullanılan yöntemlerden biridir.

Müşterilerimizin istekleri doğrultusunda

en uygun lojistik çözümler sağlayıp yükünüzün belirlemiş olduğunuz adrese teslimatını gerçekleştiriyoruz. İnternational lojistik olarak uzman kadromuzla kara yollarında yanınızdayız.

6.PNG
5.PNG

DEPOLAMA HİZMETLERİ

Depolama hizmetlerimiz sizin adınıza eşyalarınızı dilediğiniz süre zarfında listelenmiş ve paketlenmiş şekilde sizler adına muhafaza etmekteyiz. Avrupa ve Asya kıtasında bir çok bölgede depo ve antredepolarımız bulunmaktadır. İnternational lojistik olarak önceliğimiz eşyalarınızın güvenliği ve müşteri memnuniyetidir.

DENİZYOLU TAŞIMACILIĞI

Türkiye'den dünya limanlarına, dünya limanlarından türkiye'ye

LCL ve FCL konteynerlar ile ithalat ve ihracat hizmetlerini müşterilerimiz için sağlamaktayız. Her hafta çıkış programlarımızla en hızlı ve güvenilir şekilde İnternational lojistik deniz yolu taşımacılığında deneyimli kadromuzla tam zamanında adresinizde ve yanınızda.

İletişim

0850 304 00 54

0533 640 36 67